2017 Boys' Soccer Tournament - Class C1

All times are tentative and subject to change

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Byron-Bergen/Elba - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Byron-Bergen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/21

 

 

Byron-Bergen/Elba 1

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Gananda 2

 

 

Time: 6:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Honeoye

 

 

 Game #55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/18

 

 

Gananda - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:00 pm

Game #49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Addison 0

 

 

 

 

 

Site: Spencerport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/25

 

 

Byron-Bergen/Elba - 2

 

 

 

 

 

4. Sodus 6

 

 

 

 

 

Time: 7:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Newark

 

 

 

 

 

 Game #59

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/18

 

 

Sodus - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 5:00 pm

Game #50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. Canisteo-Greenwood 0

 

 

Site: Sodus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/21

 

 

Sodus - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Avon 3

 

 

Time: 6:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Avon

 

 

 Game #56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/18

 

 

Avon - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 7 pm

Game #51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. North Rose Wolcott 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Geneseo HS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/28

 

 

Byron-Bergen/Elba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 3:30 pm

 

 

CHAMPION

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Game #61

 

 

 

 

 

 

 

2. Williamson - 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Williamson

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/21

 

 

Williamson 3

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Marcus Whitman 2

 

 

Time: 6:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Marcus Whitman

 

 

Game #57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/18

 

 

Marcus Whitman - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. LeRoy 1

 

 

 

 

 

Site: Webster-Thomas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/25

 

 

Williamson - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 7:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Game #60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Holley - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Holley

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/21

 

 

Holley - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Pembroke 5

 

 

Time: 6:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Pembroke

 

 

 Game #58

 

 

 

 

 

 

 

 

Game #75

 

 

Date: Wednesday, 10/18

 

 

Pembroke 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Class C State Qualifier

 

 

Time: 3 pm

Game #54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 11/1

 

 

11. East Rochester - 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Avon

Time: 7:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Byron-Bergen/Elba

vs.

Bishop Kearney