2019 Boys' Soccer Tournament - Class C2

All times are tentative and subject to change

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Keshequa - 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Keshequa/Kiwanis Park

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/26

 

 

Keshequa

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Caledonia-Mumford - 3

 

 

Time: 6:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Cal Mum

 

 

 Game #67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/23

 

 

Caledonia-Mumford - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Campbell Savona - 1

 

 

 

 

 

Site: Avon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/30

 

 

Keshequa 1

 

 

 

 

 

4. Naples - 6

 

 

 

 

 

Time: 7:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Naples Community Park

 

 

 

 

 

 Game #71

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/23

 

 

Naples - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 3:00 pm

Game #62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. South Seneca/Romulus - 0

 

 

Site: Naples Community Park

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/26

 

 

Perry

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Perry - 5

 

 

Time: 2:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Perry

 

 

 Game #68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/23

 

 

Perry - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. Pavilion/York - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Avon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 11/2

 

 

Keshequa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 4:30 pm

 

 

CHAMPION

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Game #73

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Geneseo - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: SUNY Geneseo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/26

 

 

Wheatland-Chili - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Wheatland-Chili - 5

 

 

Time: 5:00 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Wheatland-Chili

 

 

 Game #69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/23

 

 

Wheatland-Chili - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 6:30 pm

Game #64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Red Creek - 2

 

 

 

 

 

Site: Penn Yan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Wednesday, 10/30

 

 

Marion - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time: 5:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Game #72

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Marion - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Marion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Saturday, 10/26

 

 

Marion 4

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Bloomfield - 6

 

 

Time: 6:30 pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Site: Cohocton

 

 

Game #70

 

 

 

 

 

 

 

 

Game #75

 

 

Date: Wednesday, 10/23

 

 

Bloomfield - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

Class C State Qualifier

 

 

Time: 5:00 pm

Game #65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date: Tuesday, 11/5

 

 

11. Bolivar-Richburg - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Time:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C1 Champion

vs.

C2 Champion